Zapraszamy do udziału w konkursie historycznym "Gdzie są kwiaty z tamtych lat. Konkurs wiedzy o Szarych Szeregach, Armii Krajowej i Żołnierzach Wyklętych."

14 listopada w najbliższy poniedziałek  w Muzeum odbędzie finał konkursu historycznego "Gdzie są kwiaty z tamtych lat. Konkurs wiedzy o Armii Krajowej, Szarych Szeregach i Żołnierzach Wyklętych." W tym roku współorganizatorem konkursu jest Oddział Światowego Związku Żołnierzy AK w Żyrardowie, Muzeum Powstania Warszawskiego, oraz Stowarzyszeniem Odnowy Sochaczewa „Zamek”.

Zachęcamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w tegorocznej edycji konkursu. Dla laureatów i uczestników przygotowaliśmy ciekawe nagrody rzeczowe.

Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Macieja Małeckiego Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej oraz Wojciecha Szustakiewicza Starostę Powiatu Żyrardowskiego.