"Uciechy lata i Od wiosny do wiosny" już w Muzeum

Z radością informujemy, że publikacja Pawła Hulki-Laskowskiego pt. „Uciechy lata i Od wiosny do wiosny” dotarła do naszego Muzeum.

Już niedługo zaprosimy Państwa na uroczystą premierę tej publikacji. Dokładną datę premiery podamy już wkrótce.

Książeczki „Uciechy lata i Od wiosny do wiosny” mają postać rymowanych opowiadań wraz kolorowymi ilustracjami i pokazują dzieciom jak można bawić się na świeżym powietrzu, co można zobaczyć ciekawego na wsi i jak kreatywnie spędzić wolny czas. Treść książeczek, często w zabawny sposób, zilustrowana jest na każdej stronie kolorowymi obrazkami.

Projekt Wydanie książki dla dzieci Pawła Hulki-Laskowskiego „Uciechy lata i Od wiosny do wiosny w formie papierowej i e-book” został dofinansowany z programu LITERATURA ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Partnerem projektu są Urząd Miasta w Żyrardowie i Towarzystwo Przyjaciół Miasta Żyrardowa.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.”