Losy rodzin Żołnierzy Wyklętych w czasach PRL

W piątkowy wieczór, w Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie Kajetan Rajski autor książki pt; Wilczęta, wygłosił wykład pt. Losy rodzin Żołnierzy Wyklętych w czasach PRL.  Prelegent opowiedział o swoich spotkaniach z dziećmi Żołnierzy Wyklętych, przedstawił sylwetki niektórych bohaterów, omówił trudną sytuację i prześladowania, którym w okresie PRL poddano rodziny Wyklętych. Spotkanie zrealizowane w ramach obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych w Powiecie Żyrardowskim pod patronatem Starosty Żyrardowskiego Wojciecha Szustakiewicza oraz Macieja Małeckiego Posła na Sejm RP.