Tajniki dawnego malarstwa
studenci, absolwenci, pracownicy Katedry
Techniki i Technologii Malarstwa Sztalugowego

W piątek 9 września o godz. 18.00 w Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie wspólnie z przedstawicielami Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie otworzyliśmy wystawę prezentującą dorobek Wydziału. Na wernisażu obecna była prof. ndzw. dr hab. Marzena Ciechańska - dziekan, prof. ndzw. dr hab. Danuta Stępień oraz prof. dr hab. Artur Krajewski, władze samorządowe reprezentował Dariusz Kaczanowski wiceprezydent Żyrardowa. Wystawa zorganizowana została w ramach VIII Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk Miasto Gwiazd 2016 w Żyrardowie. Goście mieli okazję podziwiać piękne prace wykonane przez studentów, absolwentów oraz pracowników Wydziału Konserwacji ASP w Warszawie. Wstawę będzie można oglądać do połowy listopada bieżącego roku.