Rozstrzygnięcie konkursów

21 czerwca o godz. 10.00 w Muzeum odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego etapu międzynarodowych konkursów; „Moja przygoda w muzeum” oraz „Muzealne spotkania z fotografią”. Jury pod przewodnictwem artysty plastyka Zbigniewa Kołaczka oraz fotografika Karola Grabowskiego miało trudne zadanie, bo w tym roku napłynęło ponad 300 prac konkursowych. Dyrektor Muzeum Bogusław Nietrzebka oraz Wicestarosta Powiatu Żyrardowskiego Grzegorz Dobrowolski wręczyli 18 nagród i 21 wyróżnień. Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żyrardowie, Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie oraz firmę Tex-len. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznych konkursach, gratulujemy zwycięzcom, wyróżnionym i opiekunom.